|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Pro 14 10CPU/19GPU/16GB/2TB Space Gray Z17G002TN (M2 Pro)
Артикул
264700
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Pro 2022 (M2 Pro) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 14.2" |
| Тип матриці | Liquid Retina XDR |
| Роздільна здатність дисплея | 3024х1964 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Процесор | Apple M2 Pro |
| Відеокарта | Apple M2 Pro Graphics, 19-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 2 TB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,4-3,7 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Частота пам'яті | 6400 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 3 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;Wi-Fi 6E |
| Ємність акумулятора | 70 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,6 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 312,6x221,2x15,5 мм |