|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Air 13.6 10CPU/10GPU/16GB/1TB Midnight MDHF4 2025 (M5)
Артикул
415172
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Air 2025 (M5) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 15.3" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2880х1864 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M5 |
| Відеокарта | Apple M5 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 ГБ |
| Місткість накопичувача | 512 ГБ |
| Частота процесора (ГГц) | 3,0-4,61 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Частота пам'яті | 4800 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;2 x Thunderbolt 4 |
| Комунікації | Bluetooth 6.0;Wi-Fi 7 |
| Ємність акумулятора | 67 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1,5 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 340х238х12 мм |