|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ноутбук Apple MacBook Air 13 Space Grey Z124000FK M1
Артикул
191546
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | MacBook Air 2020 (M1) |
|---|---|
| Діагональ екрана | 13,3" |
| Тип матриці | Liquid Retina IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1600 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Процесор | Apple M1 |
| Відеокарта | Apple M1 Graphics, 7-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 16 GB |
| Місткість накопичувача | 256 GB |
| Частота процесора (ГГц) | 2,1-3,2 ГГц |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4X |
| Частота пам'яті | 4266 МГц |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 2 x Thunderbolt 3;Combo jack |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;Wi-Fi 6 |
| Ємність акумулятора | 50 Вт*г |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1.29 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 304,1x212,4x4,1–16,1 мм |