|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Неттоп Mac mini MXNF2 Space Gray
Артикул
262947
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Персональний комп'ютер |
|---|---|
| Модель | Mac Mini |
| Процесор | Intel Core i3-8109U |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 GB |
| Місткість накопичувача | 256 GB |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics 630 |
| Частота процесора (ГГц) | 3,0-3,6 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.2 Type-A;4 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.0;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 6 |
| Вага | 1,3 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 197х197х36 мм |