|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Неттоп Apple Mac Mini 8CPU/10GPU/8GB/512GB Silver MMFK3 2023 (M2)
Артикул
264960
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Персональний комп'ютер |
|---|---|
| Модель | Mac Mini 2023 (M2) |
| Процесор | Apple M2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Оперативна пам'ять RAM | 8 GB |
| Місткість накопичувача | 512 GB |
| Відеокарта | Apple M2 Graphics, 10-core GPU |
| Частота процесора (ГГц) | 2,42-3,48 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5 |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.2 Type-A;4 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 6 |
| Вага | 1,18 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 197х197х35,8 мм |