|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Неттоп Apple Mac Mini 10CPU/10GPU/16GB/512GB Silver MU9E3 2024 (M4)
Артикул
330581
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Персональний комп'ютер |
|---|---|
| Модель | Mac Mini 2024 (M4) |
| Процесор | Apple M4 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Оперативна пам'ять RAM | 24 GB |
| Місткість накопичувача | 512 GB |
| Відеокарта | Apple M4 Graphics, 10-core GPU |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,4 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Тип накопичувача | M.2 NVMe |
| Порти та роз'єми | 2 x USB 3.2 Type-C;3 x Thunderbolt 4;Combo jack;HDMI |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 6E |
| Вага | 0,73 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 127х127х50 мм |