|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Моноблок Apple iMac 24 10CPU/10GPU/32GB/1TB Blue Z1EQ000AN (M4)
Артикул
341265
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Модель | Apple iMac 24" 2024 M4 10GPU |
|---|---|
| Діагональ екрана | 24" |
| Роздільна здатність дисплея | 4480x2520 |
| Тип матриці | IPS Retina |
| Процесор | Apple M4 |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Відеокарта | Apple M4 Graphics, 10-core GPU |
| Оперативна пам'ять RAM | 32 GB |
| Місткість накопичувача | 1 TB |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (ГГц) | 2,6-4,4 ГГц |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5X |
| Тип накопичувача | SSD |
| Пристрій | Моноблок |
| Порти та роз'єми | 1 x audio combo jack;4 x Thunderbolt 4 |
| Комунікації | Bluetooth 5.3;LAN Ethernet 1 Gb/s;Wi-Fi 6E |
| Вага | 4,43 кг |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 547x461x147 мм |