|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор Xiaomi Monitor 22" A22i (ELA5230EU)
Артикул
318716
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 21,45" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 75 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 6 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, VGA |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 3000:1 |
| Технології дисплея | Low Blue Light |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 493х165х376 мм |
| Вага | 2,2 кг |
Опис