|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" Evnia 27M2N3500NL/00 VA QHD 180Hz 300nit 2*HDMI DP Black/Grey
Артикул
315686
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 2560х1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Mini-jack |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 5000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;AMD FreeSync;Flicker-Free;HDR10;Low Blue Light;Low Input Lag;Mega Infinity DCR |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 612х543х236 мм |
| Вага | 4,34 кг |