|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT PHILIPS 27" 27E1N1800A/00 IPS 4K UHD 60Hz 2*HDMI DP MM Black
Артикул
315692
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | HDMI, DisplayPort, Mini-jack |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR10;Low Blue Light;Mega Infinity DCR |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 613х465х211 мм |
| Вага | 4,35 кг |