|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор TFT ACER 34" Predator X34V3bmiiphuzx (UM.CXXEE.301) WQHD MiniLED VA Curved 180Hz HDMI DP USB-C
Артикул
323114
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 34" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3440х1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Mini-jack, USB Type-C |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | MiniLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 4000:1 |
| Технології дисплея | AMD FreeSync;Flicker-Free;HDR1000 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 806х457х311 мм |
| Вага | 8 кг |