|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор PHILIPS 34" 34M2C5501A/00 21:9 WQHD VA Curved 180Hz HDMI DP USB Ambiglow
Артикул
331122
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 34" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3440х1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 0,5 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, Mini-jack, 3xUSB Type-A 3.2 Gen 1 |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 4000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;AMD FreeSync;Flicker-Free;HDR400;Low Blue Light;Low Input Lag |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 808х434х311 мм |
| Вага | 8,6 кг |