|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор PHILIPS 34" 34B2U6603CH/00 21:9 VA Curved WQHD 120Hz WebCam Thunderbolt 4
Артикул
360611
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 34" |
| Тип матриці | VA |
| Роздільна здатність дисплея | 3440х1440 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 21:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Так |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 4xUSB Type-A, 1хUSB Type-C, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm, 1хLAN |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 4000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR400 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 807х575х281 мм |
| Вага | 10,6 кг |