|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор PHILIPS 23.8" 24E2N1110/00 16:9 IPS 300nit 120Hz VGA HDMI Black
Артикул
360610
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 23,8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 1920x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 4 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 1xHDMI, 1xVGA |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Антиблікове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1500:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 542х410х180 мм |
| Вага | 2,44 кг |