|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор AOC 27" Q27G4XF IPS QHD 180Hz G-Sync 2*HDMI DP Pivot Black/Grey
Артикул
326068
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, DisplayPort, 2xUSB Type-A 3.2 Gen 1 |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 4000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR1000 |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 614х403х302 мм |
| Вага | 5,4 кг |