|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монiтор AOC 23.8" Q24G4RE IPS QHD 300nit 180Hz 2*HDMI DP Black/Red
Артикул
378555
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 23,8" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI, 1хDisplayPort, 1хMini-jack 3,5 mm |
| Вбудовані динаміки | Ні |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | WLED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1000:1 |
| Технології дисплея | Adaptive-Sync;Flicker-Free;HDR10;NVIDIA G-Sync |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу |
| Розмір | 540х435х177 мм |
| Вага | 3,43 кг |