|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Монітор 27" M27QS EK GIGABYTE
Артикул
407514
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Монітор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 27" |
| Тип матриці | IPS |
| Роздільна здатність дисплея | 2560x1440 |
| Частота оновлення екрану | 180 Гц |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Час відгуку матриці, мс | 1 мс |
| Вигнутий екран | Ні |
| Інтерфейси | 2xUSB Type-A, 1хUSB Type-C, 1xHDMI, 1хDisplayPort, 1хmDisplayPort, 1хLAN |
| Вбудовані динаміки | Так |
| Покриття дисплея | Матове |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Кут огляду | 178°/178° |
| Контрастність | 1200:1 |
| Технології дисплея | AMD FreeSync Premium;Flicker-Free;HDR400;NVIDIA G-Sync |
| Регулювання положення | Налаштування нахилу;Поворотний екран;Регулювання підставки по висоті |
| Розмір | 612х510х191 мм |
| Вага | 5,82 кг |