|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Xiaomi TV A 65 2025
Артикул
320534
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 65" |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Операційна система | Google TV |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | IPS |
| Технології покращення зображення | HDR10, HLG, MEMC |
| Сумарна потужність динаміків | 20 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 3000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | Bluetooth;ChromeCast;LAN Ethernet;Miracast;Wi-Fi |
| Інтерфейси | 3xHDMI;S/PDIF вихід;USB Type-A;Антенний вхід RF;Аудіороз'єм 3.5 мм;Композитний AV;Роз'єм Cl+ |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S2;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 170 Вт |
| Сумісність VESA | 400 x 300 мм |
| Габарити без підставки | 1446х839х83 мм |
| Габарити із підставкою | 1446х901х390,5 мм |
| Вага | 15,1 кг |
Опис
Купить Телевизор Xiaomi TV A 65 2025 Вы можете, оформив заказ у нас на сайте, а также по телефону горячей линии.