|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. TESY Modeco Ceramic круглий із теплообмінником GCV9SL 1004724D C21 TS2RCP, 100л, 2,4кВт, сухий тен, мех. кер-ння, підключення з л
Артикул
365142
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 100 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2400 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН, Теплообмінник |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Захист | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальна температура нагрівання | 80 ºС |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 985х496х470 мм |
| Вага | 40 кг |
Опис
Комбінований водонагрівач Tesy Modeco 100 л, сухий ТЕН 2х1,2 кВт серії ModEco Ceramic з сухим ТЕНом (2 нитки напруження) і вбудованим змійовиком - це ефективне рішення для систем гарячого водопостачання в будинках, де є альтернативні джерела теплової енергії: твердопаливний або газовий котел і т.д. Бойлер зроблений з дотриманням найвищих європейських стандартів безпеки і якості. Всередині бак захищають від корозії склокерамічне покриття, анод.