|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. BOSCH круглий слім Tronic 2000, 80л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий (7736504521)
Артикул
367839
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 80 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2000 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Захист | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальна температура нагрівання | 70°C |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 786х455х440 мм |
| Вага | 21,4 кг |