|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий PRO1 ECO 100 V 1,8K PL DRY, 100л, 1,8кВт, сухий тен, ел. кер-ння, B, Італія, білий
Артикул
364189
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 100 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1800 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип встановлення | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Захист | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальна температура нагрівання | 80 ºС |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 913х470х450 мм |
| Вага | 25,5 кг |
Опис
Накопичувальний електричний водонагрівач. Форма - кругла. Об'єм: 100 л. Потужністю 1800 Вт. Максимальна температура нагріву води сягає 80 °C. Внутрішнє покриття - емальоване.