|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Відпарювач Xiaomi Handheld Steam Iron
Артикул
326391
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Відпарювач |
|---|---|
| Тип праски | Ручний відпарювач |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Відпарювання | Постійний пар, Паровий удар, Сухе прасування |
| Функції | Автовимкнення |
| Потужність | 1200 Вт |
| Потужність постійної пари | 30 г/хв |
| Ємність резервуару для води | 150 мл |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 245х78х95 мм |
| Вага | 0,84 кг |
Опис
Купити Xiaomi Handheld Steam Iron Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також по телефону гарячої лінії.