|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Відпарювач Xiaomi Handheld Garment Steamer (MJGTJ02LF) BHR8269EU
Артикул
327395
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Відпарювач |
|---|---|
| Тип праски | Ручний відпарювач |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Відпарювання | Вертикальний пар |
| Функції | Захист від накипу |
| Потужність | 1300 Вт |
| Потужність постійної пари | 30 г/хв |
| Ємність резервуару для води | 160 мл |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 237х92х172 мм |
| Вага | 0,7 кг |
Опис
Купити Відпарювач Xiaomi Handheld Garment Steamer Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.