|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вертикальний Пилосос Dyson V15s Detect Submarine (448799-01) EU
Артикул
295009
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 230 Вт |
| Потужність всмоктування | 18000 Па |
| Кількість насадок | 6 |
| Об'єм пилозбірника | 770 мл |
| Рівень шуму | 87 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1245х268х253 мм |
| Вага | 4,1 кг |