|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. поверхня HANSA BHKS6718511
Артикул
299287
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Вбудована поверхня |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Покриття робочої поверхні | Загартоване скло |
| Тип зон нагріву | Газові конфорки |
| Потужність конфорок, кВт | 3.5 / 1 / 1.8 / 1.8 |
| Потужність підключення | 1 Вт |
| Управління | Механічне |
| Матеріал решіток | Чавунні |
| Електрозапалювання | Автоматичний |
| Газ-контроль | Так |
| Габарити вбудовування | 55х560х490 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 55х590х520 мм |
| Вага | 12.3 кг |