|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. поверхня ELECTROLUX EGG3322NVX
Артикул
349354
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Вбудована поверхня |
|---|---|
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Покриття робочої поверхні | Нержавіюча сталь |
| Тип зон нагріву | Газові конфорки |
| Потужність конфорок, кВт | 1 / 3 |
| Потужність підключення | 1 Вт |
| Управління | Механічне |
| Матеріал решіток | Чавунні |
| Електрозапалювання | Автоматичний |
| Газ-контроль | Так |
| Габарити вбудовування | 41х270х490 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 41х290х520 мм |
| Вага | 4.8 кг |