|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка HANSA BOESS694097
Артикул
326212
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Вбудована духовка |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 77 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,83 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Парою |
| Кількість режимів | 11 |
| Тип напрямних | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 595х560х560 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 590х595х570 мм |
| Вага | 33,75 кг |