|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Вбуд. духовка ELECTROLUX EOF5F50BX
Артикул
330850
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Вбудована духовка |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутрішній об'єм, л | 65 |
| Гриль | Електричний |
| Споживання електроенергії | 0,89 кВт/год |
| Тип управління | Електронне |
| Тип очищення | Каталітичний |
| Кількість режимів | 8 |
| Тип напрямних | Знімні |
| Клас енергоспоживання | А |
| Внутрішнє покриття | Каталітична емаль |
| Розмір ніші для вбудовування | 590х560х550 мм |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 590х594х560 мм |
| Вага | 26,8 кг |