|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор Thomson Google TV 50" UHD QLED 144Hz 50QG7C14
Артикул
348384
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 50" |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Операційна система | Google TV |
| Частота розгортки | 144 Гц |
| Тип матриці | VA |
| Технології покращення зображення | HDR10, Dolby Vision, Quantum Dot, Dynamic Noise Reduction, Adaptive deinterlacing |
| Сумарна потужність динаміків | 20 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 4000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | Bluetooth;LAN Ethernet;Wi-Fi |
| Інтерфейси | 3xUSB Type-A;4xHDMI;S/PDIF вихід;Антенний вхід RF;Аудіороз'єм 3.5 мм;Роз'єм Cl+ |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 120 Вт |
| Сумісність VESA | 200 х 200 мм |
| Габарити без підставки | 1110х640х80 мм |
| Габарити із підставкою | 1110х680х280 мм |
| Вага | 13 кг |