|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор Thomson Google TV 43" UHD QLED 43QG6C14
Артикул
340542
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 43" |
| Роздільна здатність дисплея | 3840x2160 |
| Операційна система | Google TV |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | VA |
| Технології покращення зображення | Adaptive deinterlacing, HDR10, Dolby Vision, Quantum Dot, Dynamic Noise Reduction |
| Сумарна потужність динаміків | 16 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 4000:1 |
| HDR | Так |
| Комунікації | Bluetooth;LAN Ethernet;Wi-Fi |
| Інтерфейси | 3xUSB Type-A;4xHDMI;S/PDIF вихід;Антенний вхід RF;Аудіороз'єм 3.5 мм;Роз'єм Cl+ |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 51 Вт |
| Сумісність VESA | 200 х 200 мм |
| Габарити без підставки | 960х590х90 мм |
| Габарити із підставкою | 960х620х280 мм |
| Вага | 10,6 кг |