|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Телевізор BRAVIS 32K4100H рідкокристалічний
Артикул
394341
В наявності
Новий відгук або коментар
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Телевізор |
|---|---|
| Діагональ екрана | 32" |
| Роздільна здатність дисплея | 1366x768 |
| Операційна система | Пропрієтарна |
| Частота розгортки | 60 Гц |
| Тип матриці | VA |
| Технології покращення зображення | Dynamic Noise Reduction |
| Сумарна потужність динаміків | 16 Вт |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Контрастність | 3000:1 |
| HDR | Ні |
| Комунікації | Ні |
| Інтерфейси | 2xHDMI;2xUSB Type-A;Mini-jack 3,5 mm;Антенний вхід RF |
| ТБ-тюнер | DVB-C;DVB-S;DVB-S2;DVB-T;DVB-T2;Аналоговий |
| Потужність | 38 Вт |
| Сумісність VESA | 100 x 100 мм |
| Габарити без підставки | 718х422х64 мм |
| Габарити із підставкою | 718х472х180 мм |
| Вага | 4,5 кг |