|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Cloud Size 9 (JZ90-57460-09)
Артикул
411438
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Смарт-кільце |
|---|---|
| Размер кольца | 18,9 мм |
| Ширина | 7,9 мм |
| Толщина | 2,88 мм |
| Підключення | Bluetooth |
| Возможные измерения | Варіабельність серцевого ритму (HRV), Витрата енергії (калорії), Відстеження сну, Жіночий календар, Кількість кроків, Пульсометр, Рівень кисню у крові, Рівень стресу, Температура тіла |
| Управління | Через смартфон |
| Сумісність | Android, IOS |
| Захист від вологи | 10 АТМ |
| Спосіб заряджання | Магнітний зарядний пристрій |
| Время автономной работы | 8 днів |
| Рабочая температура | Від -10°С до +52°С |
| Матеріал | Титан |