|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max
Артикул
327398
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Сухе |
| Потужність | 520 Вт |
| Потужність всмоктування | 25000 Па |
| Кількість насадок | 4 |
| Об'єм пилозбірника | 600 мл |
| Рівень шуму | 76 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1240х340х226 мм |
| Вага | 4,2 кг |
Опис
Купити Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max Ви можете, оформивши замовлення у нас на сайті, а також по телефону гарячої лінії.