|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Mijia Wireless Vacuum Cleaner 2 (BHR6178CN)
Артикул
324457
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пилозбірника | Циклонный (контейнер) |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе |
| Потужність | 460 Вт |
| Потужність всмоктування | 6000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 350 мл |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Регулювання потужності | Ні |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1173х240х250 мм |
| Вага | 2,4 кг |