|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Ручний пилосос Deerma VX20W (DEM-VX20W)
Артикул
315270
В наявності
%
Увійти для відображення цін
Характеристики
| Пристрій | Пилосос |
|---|---|
| Тип пилососу | Вертикальний/Вологе/сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Резервуар з водою |
| Вид прибирання | Вологе, Сухе, Збір рідини, Миття підлоги |
| Потужність | 420 Вт |
| Потужність всмоктування | 12000 Па |
| Кількість насадок | 1 |
| Об'єм пилозбірника | 600 мл |
| Рівень шуму | 85 дБ |
| Регулювання потужності | Так |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 1165х272х380 мм |
| Вага | 5,4 кг |