|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач непрямого нагріву TESY EV15S 500 75 500л 1 теплообмінник
Артикул
362858
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Непрямого нагріву |
| Объем бака | 500 л |
| Мощность нагревательного элемента | Зовнішній |
| Тип нагревательного элемента | Теплообмінник |
| Тип установки | Підлогове |
| Количество ТЭНов | Опційно |
| Защита | Запобіжний клапан |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 95°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1800х700х700 мм |
| Вес | 145 кг |
Описание
TESY EV15S 500 75 (301395), також відомий як EV 500 S, це водонагрівач непрямого нагріву з одним теплообмінником. Він призначений для нагріву води в парі з опалювальним обладнанням. Цей водонагрівач має клас енергоефективності C та об’єм 500 літрів. Бойлер встановлюється у вертикальному положенні. Бак бойлера покритий товстим шаром пінополіуретанової ізоляції 50 мм, яка захищає від теплових втрат.