|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електричний Tesy Maxeau Ceramic GCV 1505624C D06 S2RC 150 л, 2.4 кВт, сухий тен, круглий, мех. керування, Болгарія, C
Артикул
364355
В наличии
Новый отзыв или комментарий
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 150 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2400 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 60°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1080х560х567 мм |
| Вес | 45 кг |
Описание
Електричні водонагрівачі діапазону MaxEau Ceramic прийняті для роботи в приміщеннях з жорсткою та агресивною водою. Вбудований сухий керамічний нагрівальний елемент забезпечує безшумну роботу, тривалий термін експлуатації та надійний захист від відкладень накипу.