|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електричний Ariston ANDRIS RS 30/3 30 л, 1.5 кВт, над мийкою, Італія, C
Артикул
362805
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 30 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип установки | Над мийкою |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 80 ºС |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 447х447х410 мм |
| Вес | 12,8 кг |
Описание
ANDRIS RS - водонагрівач компактного розміру з покриттям бака дрібнодисперсною емаллю. Економія простору в приміщенні завдяки можливості встановлення над або під раковиною. Простота встановлення - відміна риса даної серії водонагрівачів.