|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електричний Ariston ANDRIS RS 10 U/3 10 л, 1.2 кВт, під мийкою, Італія, B
Артикул
362708
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 10 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1200 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип установки | Під мийкою |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 360х360х298 мм |
| Вес | 6,6 кг |
Описание
Сучасний електричний бойлер Ariston ANDRIS RS 10U/3 (3100632) – це високоефективний водонагрівач, який використовується для нагрівання води в системах гарячого водопостачання у житлових та нежитлових приміщеннях. Найчастіше його використовують у кухні. У цьому бойлері використовується відкритий (мокрий) ТЕН.