|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. TESY Modeco Ceramic S круглий із теплообмінником GCV9S 1004724D C21 TS2RCP, 100л, 2,4кВт, сухий тен, мех. кер-ння, підключення з
Артикул
362802
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 100 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2400 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН, Теплообмінник |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 80 ºС |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 985х470х496 мм |
| Вес | 42,8 кг |
Описание
Електричні водонагрівачі гами ModEco Ceramic з вбудованим теплообмінником /змійовиком/ - це високоефективне рішення для використання альтернативних джерел теплової енергії, наприклад, сонячних колекторів, газових котлів та котлів на твердому паливі.