|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. TESY Anticalc REV 100 круглий GCR 1004424D B14 TBRC, 100л, 2,4кВт, сухий тен, ун. монтаж, мех. кер-ння, C, білий
Артикул
383199
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 100 л |
| Мощность нагревательного элемента | 2400 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 60°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 998х440х468 мм |
| Вес | 25,5 кг |
Описание
TESY Anticalc REV 100 – електричний бойлер об’ємом 100 літрів з подвійним сухим ТЕНом, який працює тихо, не накопичує накип і легко обслуговується. Завдяки технології PISTON EFFECT пристрій підвищує ефективність використання гарячої води до 15%. Ізоляційна система INSUTECH зменшує тепловтрати, а зовнішній регулятор із ECO-позицією сприяє енергозбереженню.