|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. BOSCH компакт Tronic 2000 T Mini, 15л, 1,5кВт, монтаж над мийкою, мех. кер-ння, B, білий (7736504746)
Артикул
364753
В наличии
Новый отзыв или комментарий
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 10 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип установки | Під мийкою |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод, Захист від замерзання |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 70°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 408х368х246 мм |
| Вес | 6,6 кг |
Описание
Водонагрівач Bosch TR2000T mini 10T - ідеальний вибір для тих, хто шукає компактне та зручне рішення для нагрівання води. Призначений для вертикального монтажу під мийкою, він заощаджує простір і забезпечує гарячу воду саме там, де це необхідно.