|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий слім PRO1 ECO 65 V SLIM 1.8K PL EU, 65л, 1,8кВт, ел. кер-ння, B, білий
Артикул
362872
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 65 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1800 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Мокрий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Захист від перегріву, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1026х353х306 мм |
| Вес | 18 кг |
Описание
Бойлер Ariston PRO1 ECO 65 V SLIM 1,8K PL EU - це надійне та компактне рішення для гарячого водопостачання у вашому будинку. З його допомогою ви зможете швидко та ефективно нагріти воду для побутових потреб. Функція ECO EVO дозволяє економити електроенергію до 14%. Підтримує холодну вхідну воду на дні бака, тим самим зменшуючи змішування холодної та накопиченої гарячої води.