|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий PRO1 R 100 V 1.5 К PL DRY, 100л, 1,5кВт, сухий тен, мех. кер-ння, C, Італія, білий
Артикул
364729
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 100 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1500 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 1 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 75°C |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 913х480х450 мм |
| Вес | 24 кг |
Описание
Бойлер Ariston PRO1 R 100 V 1.5 К PL DRY оснащений захистом від зайвого тиску, перегріву і бризок води. Відрізняється наявністю збільшеного магнієвого анода. Пристрій обладнаний одним нагрівальним елементом сухого типу. Головна його особливість в тому, що ТЕН не контактує з водою і знаходиться в спеціальній колбі, що продовжує термін його служби. Внутрішній бак з високоякісної сталі покритий склокерамічною емаллю для захисту від корозії.