|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий PRO1 ECO 50 V 1,8K PL DRY, 50л, 1,8кВт, сухий тен, ел. кер-ння, B, Італія, білий
Артикул
364363
В наличии
Новый отзыв или комментарий
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 50 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1800 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 80 ºС |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 553х470х450 мм |
| Вес | 16 кг |
Описание
Накопичувальний електричний водонагрівач. Форма - кругла. Об'єм: 50 л. Потужністю 1800 Вт. Максимальна температура нагріву води сягає 80 °C. Внутрішнє покриття - емальоване.