|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Водонагрівач електр. Ariston круглий BLU1 ECO PL DRY, 80л, 1,8кВт, сухий тен, мех. кер-ння, B, Італія, білий
Артикул
363498
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Водонагрівач |
|---|---|
| Тип водонагревателя | Накопичувальний |
| Объем бака | 80 л |
| Мощность нагревательного элемента | 1800 Вт |
| Тип нагревательного элемента | Сухий ТЕН |
| Тип установки | Вертикальний |
| Количество ТЭНов | 2 |
| Защита | Запобіжний клапан, Магнієвий анод |
| Материал бака | Сталь |
| Максимальная температура нагрева | 80 ºС |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 758х470х450 мм |
| Вес | 20,5 кг |
Описание
Пристрій призначений для експлуатації в квартирах і приватних будинках, офісах, невеликих підприємствах громадського харчування з можливістю постачання гарячої води одночасно в декількох точках: кухні, ванній, туалеті. Бойлер розроблений для нагрівання води до 80 градусів та подальшої автоматичної підтримки заданої температури. Нагріває достатню кількість води для використання сім'єю із 3-4 осіб.