|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Відпарювач Tefal компактний Access Steam Pocket, 1300Вт, постійна пара - 20гр, біло-блакитний (DT3041E1)
Артикул
374062
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Парова щітка |
|---|---|
| Тип утюга | Вертикальний відпарювач |
| Материал подошвы | Нержавіюча сталь |
| Отпаривание | Вертикальний пар, Постійний пар |
| Функции | Крапля-стоп, Регулятор подачі пари |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Мощность постоянного пара | 20 г/хв |
| Емкость резервуара для воды | 120 мл |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 260х150х110 мм |
| Вес | 0,9 кг |
Описание
Відпарювач Tefal ACCESS'STEAM POCKET - це компактний пристрій з потужністю 1300 Вт, призначений для зручного відпарювання одягу. Забезпечує постійний потік пару у кількості 20 грамів, що робить його ефективним для видалення складок і освіження тканин. Його біло-блакитний дизайн надає йому стильний вигляд, а компактні розміри роблять його легким у зберіганні та перенесенні.