|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Смарт-кільце Oura Ring 4 Ceramic Midnight Size 7 (JZ90-57455-07)
Артикул
410058
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Смарт-кільце |
|---|---|
| Размер кольца | 17,4 мм |
| Ширина | 7,9 мм |
| Толщина | 2,88 мм |
| Подключение | Bluetooth |
| Возможные измерения | Рівень кисню у крові, Рівень стресу, Температура тіла, Варіабельність серцевого ритму (HRV), Витрата енергії (калорії), Відстеження сну, Жіночий календар, Кількість кроків, Пульсометр |
| Управление | Через смартфон |
| Совместимость | Android, IOS |
| Защита от влаги | 10 АТМ |
| Способ зарядки | Магнітний зарядний пристрій |
| Время автономной работы | 8 днів |
| Рабочая температура | Від -10°С до +52°С |
| Материал | Титан |