|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Шафа Gorenje духова електрична, 77л, дисплей, піроліз, A+, чорний (BPS6747A06BG)
Артикул
366686
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Духова шафа |
|---|---|
| Тип духовки | Електрична |
| Внутренний объем, л | 77 |
| Гриль | Інфрачервоний |
| Потребление электроэнергии | 0,71 кВт/год |
| Тип управления | Електронне |
| Тип очистки | Піролітичний |
| Количество режимов | 22 |
| Тип направляющих | Телескопічні |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Внутреннее покрытие | Емаль |
| Размер ниши для встраивания | 600х564х550 мм |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 595х595х564 мм |
| Вес | 34,3 кг |
Описание
Коли зненацька напало натхнення. Температура в духових шафах OptiBake досягає 200 °C усього за 5 хвилин, а це на 30 % швидше, ніж при звичайному розігріванні. Завдяки цьому моделі духовок Gorenje — одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли користувач готує страви, що потребують попереднього розігрівання. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий індикатор і пролунає звуковий сигнал. Простіший спосіб випікання з парою. Ця програма створює ідеальні умови для підняття тіста й хрусткої скоринки завдяки додатковій парі. Просто налийте трохи води в мілке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа.