|
Количество
|
Стоимость
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Пилосос Rowenta безпровідний X-Force Flex 12.60 Neo, 320Вт, конт пил -0.9л, автон. робота до 60хв, вага-2.5кг, НЕРА, чорно-синій (RH9L42WO)
Артикул
374609
В наличии
%
Войти для отображения цен
Характеристики
| Устройство | Пилосос |
|---|---|
| Тип пылесоса | Бездротовий/Вертикальний/Ручний |
| Тип пылесборника | Циклонный (контейнер) |
| Вид уборки | Сухе |
| Потребляемая мощность | 250 Вт |
| Мощность всасывания | 7500 Па |
| Количество насадок | 4 |
| Объем пылесборника | 650 мл |
| Уровень шума | 84 дБ |
| Регулировка мощности | На ручці |
| Габариты (ВхШхГ), мм | 1130х252х266 мм |
| Вес | 2,5 кг |
Описание
Акумуляторний пилосос Rowenta XForce Flex 12.60 NEO Auto Surface RH9L42WO - це абсолютно новий досвід використання пилососу, що поєднує виняткову ефективність прибирання зі зручною гнучкістю. Пилосос з потужністю всмоктування 150 Вт, обладнаний новітньою щіткою, а також автоматичним регулюванням потужності всмоктування для ефективного очищення всіх підлог, особливо килимів. Забезпечує до 60 хвилин безперервної роботи в режимі Eco. Якщо у вашому домі є домашні тварини, скористайтеся міні турбощіткою, щоб позбутися шерсті котів або собак на текстилі. Технологія Flex для прибирання під низькими меблями, з LED-підсвіткою для кращої видимості. Ви не пропустите жодної пилинки.